[Bussum Cultureel] Het Bussum Cultureel-programma van zaterdag
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5221893&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=bussumsnieuws.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=140" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Foto: Bob Awick
Bussum Cultureel

Het Bussum Cultureel-programma van zaterdag

  Cultureel

BUSSUM - Bussum Cultureel barst vandaag helemaal los en gaat echt van start met optredens en nog veel meer. Het programma voor Bussum Cultureel op zaterdag.

Podium Helder Wilhelminaplantsoen
11.15 - 12.00 uur        Muziekvereniging 't Gooi
12.00 - 12.30 uur        ViJoS
12.30 - 13.00 uur        Tuta Tuta Ngamo
13.00 - 13.45 uur        6PM
14.00 - 14.45 uur        Goverts Blues Band
15.00 - 15.30 uur        LEAFS
15.45 - 16.15 uur        The Bluebirds
16.30 - 17.00 uur        Erwin Nijhoff (Born in the USA)
17.15 - 18.00 uur        Van de Straat Band
18.00 - 18.30 uur        Salsa Workshop Esencia
18.30 - 19.15 uur        Leticia y su Rumbadama
19.45 - 21.00 uur        SOUL!

Café Goesting Podium Kapelstraat
12.30 - 13.15 uur        Boemtack
13.45 - 14.30 uur        Jessie Beretta
15.00 - 15.45 uur        Bearcat
16.15 - 17.00 uur        NOT band
17.30 - 18.30 uur        Colin Waters
19.15 - 20.00 uur        Funky Friends
20.15 - 21.00 uur        Funky Friends
21.30 - 22.15 uur        Nils Krake en de Funky Friends
22.45 - 0.00 uur          BOOZ

Podium Centrum Brinklaan
12.00 - 12.30 uur        Prins Mauritsband
12.45 - 13.15 uur        Vioollab
13.30 - 14.00 uur        Jelly Jam Dance
14.15 - 14.45 uur        Balletschool Cabriole
15.00 - 15.30 uur        Dansschool Van Harten
16.00 - 17.00 uur        Het Ruime Sop

Podium Gooise DJ school Hoek Veerplein - Brinklaan
11.00 - 17.00 uur        Het Little Dance Valley van Bussum Cultureel

Podium Taalplein Wilhelminaplantsoen
11.15 - 11.45 uur        Robert Grijsen
12.00 - 12.30 uur        Andre Accord en Rappers
12.30 - 12.45 uur        Op de stip
13.00 - 13.30 uur        Robert Grijsen
13.45 - 14.15 uur        Andre Accord en Rappers
14.30 - 15.00 uur        Het Feestelijke Fiepboek
15.00 - 15.15 uur        Sprookjesprijs
15.30 - 16.00 uur        Andre Accord en Rappers
16.30 - 17.00 uur        Het Feestelijke Fiepboek

Wilhelminakerk Wilhelminaplantsoen
14.00 - 14.45 uur        Pro Musica
15.00 - 15.45 uur        Toonkunst Bussum
16.00 - 16.30 uur        Gebroeders de With
16.45 - 17.30 uur        SmartTease

Theater de Mess Hoek Kapelstraat - Havenstraat
13.00 - 13.30 uur        Bas en Johan
13.45 - 14.15 uur        Marlous Lazal: Heimwee
14.30 - 15.00 uur        Bas en Johan
15.15 - 15.45 uur        Marlous Lazal: Heimwee
16.00 - 13.30 uur        Bas en Johan
16.45 - 17.15 uur        Marlous Lazal: Heimwee

Verspreid door het Centrum van Bussum
11.00 - 17.00 uur        Honderd deelnemers met een cultureel aanbod


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5221893&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=bussumsnieuws.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=140" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
 
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5221894&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=bussumsnieuws.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=140" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>