
Daders van mishandeling tieners in Naarden-Vesting opgepakt
Er kwam zaterdag 22 november rond 0.30 uur een melding binnen bij de politie dat er twee jongens zouden zijn mishandeld in Naarden-Vesting. De jongens waren op het Vestingpad met wat vrienden aan het chillen toen er onenigheid ontstond met een andere groep jongeren.
Schoenen
Het kwam tot een handgemeen waarbij de twee slachtoffers de nodige klappen moesten incasseren. Ook werd van één van de jongens zijn schoenen gestolen. Agenten hebben in de omgeving gezocht en zagen op de Naarderstraat in Huizen vier jongens op twee scooters rijden die voldeden aan het signalement.
De gestolen schoenen werden in de buddyseat van een van scooters aangetroffen. De jongens zijn aangehouden en meegenomen naar het bureau voor verhoor. Inmiddels zijn ze alle vier weer thuis. Er wordt verder onderzocht wat hun aandeel is.